999 rezultate për

prokurorit

Para fjalës me qytetarët, Thaçi do të takohet me Ramën Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, do të takohet me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën, në ora 18:50. Takimi i ty
Vuçiç për aktakuzën ndaj Thaçit: Duhet të jemi të përmbajtur Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka komentuar për herë të parë aktakuzën e paraqitur nga Zyra e Prokurorit të Spe
DASH reagon për akuzat ndaj Thaçit: Hap përpara për drejtësinë në Kosovë Departamenti Amerikan i Shtetit ka reaguar me një qendrim pas akuzave të ngritura një ditë më parë ndaj presidentit të K
Rikthehet skandali i Loredanës, reperia meret në pyetje nga policia zviceriane (FOTO LAJM) Këngëtarja Loredana Zefi është nën hetim pasi akuzohet se ka zhvatur mijëra euro të një çifti zvicerian. Bëhet fjalë
''Ai me kapele trazoi ujrat'', deputeti flet pas dëshmisë për SPAK (VIDEO) Deputeti i opozitës Halit Valteri ka folur pas paraqitjes në SPAK, i thërritur pas denoncimit të fortë qe beri dje gjatë
Nxorri videon nga atentati i prokurorit Ndoji, deputeti mbërrin në SPAK Pasi publikoi dje në Kuvend disa pamje të kamerave të sigurisë marrë nga disa biznese në lidhje me atentatin ndaj prokur
Nxorri videon nga atentati ndaj Ndojit, SPAK i kërkon deputetit ta dorëzojë (VIDEO) Deputeti Halit Valteri gjatë fjalës së tij në Kuvend, ka publikuar një video ku sipas tij duken ekzekutuesit e atentatit
Kërkoi lirinë, gjykata rrëzon kërkesën e Redjan Rrajës Gjykata e Posaçme Kundër Krimit e Korrupsionit ka rrëzuar sot kërkesën e Redjan Rrajës për ndryshimin e masës së siguri
I përfshirë në atentatin ndaj prokurorit Ndoji, jepet vendimi për Arjol Halilajn Gjykata Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Arjol Halilaj, 29
Zbardhet fotoja e të arrestuarit për atentatin ndaj prokurorit, në kërkim edhe dy të tjerë Arrestimi i 29-vjeçarit Arjol Halilaj, si një nga personat e përfshirë në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, nëntor
Ndihmoi atentatorët e Prokurorit Ndoji, detaji që nxorri zbuluar 29 vjeçarin Atentati ndaj prokurorit Ndoji akoma nukë shtë zbardhur plotësisht. Ditën e djeshme prokuroria arrestoi një 29 vjeçar
DETAJET/ Arrestohet skraparlliu që tentoi eliminimin e prokurorit Arjan Ndoji Policia e Shtetit ka arrestuar një ndër autorët e atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoji të ndodhur në nëntor të 2019.
Personi me aftësi të kufizuara dëmton makinën e policisë në Kosovë Një person me aftësi të kufizuara në qytetin e Istogut ka dëmtuar automjetin e policisë. I dyshuari pas vendimit me v
Djali dhunon babain e tij në Prizren Një person në Prizren, dje rreth orës 20:00 ka goditur fizikisht babain e tij. I njëjti është arrestuar, ndërsa me ur
Armë e makinë të blinduar, del nga qelia ish-shoferi i prokurorit Ndoja Gjykata e Apelit të Tiranës ka liruar nga qelia Edmond Vogën, i cili u kap me armë pa leje dhe makinë të blinduar, si dh
Ambasadori i OSBE-së i shkon në zyrë Kryeprokurorit Prokurori i Përgjithshëm Olsian Çela ka patur sot një takim me kreun e prezencës së OSBE-së në Shqipëri Bernd Borchardt.
Makina e Prokurorit shpërthen në flakë Mbrëmë në ora 19:00 nga një mjet eksploziv ka shpërthyer zjarr në hapësirën ndihmëse të shtëpisë së një prokurori publik
Probleme me pasurinë, KPK shkarkon nga detyra prokurorin e Tiranës Prokurori i Tiranës Adnand Xhelili u shkarkua nga detyra nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK). Kjo për shkak të
DETAJET/ Krutani i rrezikshëm që u arrestua është ish-shoferi i prokurorit Arjan Ndoja Ditën e sotme policia e Shtetit ka vënë në pranga ditën e sotme Mondi Voga 44 vjeç M.V nga Fushë Kruja. Ai është vënë
Sulmi ndaj Prokurorit Kuliçi, Gjykata e Vlorës: Të zbardhet ngjarja Gjykata e Rrethit Gjyqësor në Vlorë, me anë të një komunikatë për mediat ka reaguar lidhur me sulmin me tritol ndaj mak