999 rezultate për

prifti

SKANDAL/ 39-vjeçari nga Shtipi tenton të përdhunojë priftin Një shtetas 39 vjeçar nga Shtipi, ka tentuar të përdhunojë një prift. Ngjarja ka ndodhur kur prifti kishte trokitur në d
Rama i jep legalizimin priftit në Selenicë: Thuaji Zotit që qeveria e bëri punën e vet (VIDEO) Objektet e kultit në vend do të trajtohen me tarifa të energjisë elektrike si abonentët familjarë dhe jo me tarifa bizne
Prifti katolikë i zhgënjyer nga Lila: Nuk e prisja nga ty! Prifti katolik i Dioqezës së Rrëshenit, Dom Agustin Bardhi ka mbetur i befasuar nga talljet e mbrojtësit të kombëtares A
Prifti "donzhuan" i "Don Boskos" vazhdon të jetë nën hetime (FOTO LAJM) Kanë kaluar 14 ditë që nga skandali në shkollën "Don Bosko", ku u publikuan disa foto të drejtorit të kësaj shkollë shum
Prifti bekon protestat anti-shqiptare në Shkup (VIDEO) “Shpëtoi Zot njerëzit e tu dhe bekoje trashëgiminë tonë. Besoj popullit tonë ortodoks, mposhte armikun. Dhe ruaje kryqin
Njihuni me "princeshën" e Dritan Priftit, shikoni sa bukur vishet (FOTO LAJM) Ajo është një vogëlushe shumë e këndshme. Sytë i ka të kaltër, flokët e verdhë dhe e veshur me shumë stil. Ajo është
Prifti bind besimtarët se mund të shpëtojnë edhe po të pinë helm miu, 5 prej tyre ndërrojnë jetë Prifti Lite Moneki nga Afrika e Jugut, është munduar të bindë besimtarët se ata kanë aftësi mbinjerëzore dhe se mund ta
SKANDALI / Flet prifti: Ja domethënia e fotove pranë vajzave (VIDEO & FOTO LAJM) Pas skandalit të një dite më parë për drejtorin e Qendrës Social-Edukative "Don Bosko" në Prishtinë, Don Izidor Llukiq,
SKANDALI / Aventurier dhe "donzhuan", ja jeta e luksit e priftit që puthte vajzat e Kosovës (FOTO LAJM) Një ditë më parë, mediet e Kosovës publikuan disa foto të një prifti, njëherësh drejtori i qendrës Social-Edukative "Don
Stefi Prifti mërzitet me këtë pyetje të Rudinës, ja si ia ndërpret intervistën (VIDEO) Rudina Magjistari ditën e djeshme kishte të ftuar në programin e saj të pasdites, këngëtarin e njohur dhe mjaft të dashu
Prifti katolik në SHBA nxit protestuesit kundër Trumpit që të vrasin veten Një prift katolik në SHBA u ka sugjeruar atyre që nuk pajtohen me politikat Presidentin amerikan Donald Trump që të vras
Reagon Dritan Prifti për mbylljen e dosjeve: Fitova, çdo akuzë ishte politike Pas publikimit të fakteve që Prokuroria e Tiranës ka mbyllur dosjen duke e konsideruar të pafajshëm ish-ministrin dhe is
Rastësi? Dritan Prifti çlirohet nga të gjitha akuzat Prokuroria e Tiranës ka pushuar hetimet për ish-ministrin dhe ish-deputetin Dritan Prifti. Mësohet se Prokuroria e T
Orgji dhe video pornografike në kishë, hetohet prifti italian (FOTO LAJM) Një prift Italian është vënë nën arrest nga policia italiane pasi dyshohet se organizonte orgji në famullinë e tij me 15
Endri Prifti reagon nga Las Vegasi: Florit i urojmë shëndet dhe... Ngjarja që ndodhi mbrëmjen e së dielës, ku u dogj makina e shtrenjtë e këngëtarit Flori Mumajesi vijon të hetohet, dhe p
Ndjekësit: Shko rrëfeu tek prifti! Rama: Ik shiko Interin më mirë (FOTO LAJM) Kryeministri është përfshirë sërish në debate me ndjekesit, të cilët i kanë cilësuar si mashtrime për Koncertin e Vjenës
Endri Prifti sulmon Artjola Toskën: E ngatërrojnë atë me dollarin Pas mbylljes së “Kënga Magjike” me fitoren e Rozana Radit, nuk kanë munguar pakënaqësitë dhe akuzat ndaj organizatorëve
Shpërthen Endri Prifti për "Këngën Magjike": Ardit po na dëmtoni! (FOTO LAJM) Pakënaqësitë që kanë shprehur këngëtarët ndaj "Këngës Magjike" i shtohen edhe ato të vëllezërve korçarë. Endri Prifti, m
Prifti italian fajëson homoseksualët për tërmetet Një prift italian ka deklaruar se tërmetet që e kanë dridhur vendin duke vrarë qindra njerëz dhe dukë lënë mijëra të tje
Përplasi për vdekje nënën e dy fëmijëve, 3 "gurët" e akuzës që fundosin Memollarin Prokuroria tashmë ka përfunduar hetimet për aksidentin e rëndë ku gjeti vdekjen nëna e dy fëmijëve, Dhurata Prifti, në k