999 rezultate për

poloni

Sa i pafat që është ylli i Dortmundit Marco Reus vazhdon të përballet me problemet e vjetra, dwmtimet. Ylli i Borusia Dortmund është dwmtuar në stërvitjet e G
Kukësi kërkon përmbysjen e madhe (Formacioni) Kukësi luan sot në orën 21:00 në Poloni ndeshjen e dytë të turit të tretë të Europa League. Verlindorët janë gati ndonës
Përleshje e ashpër tifozësh në Poloni, vdes njëri prej tyre (VIDEO) Një përleshje e ashpër mes tifozëve ka ndodhur në Poloni. Tifozët huliganë kanë hyrë në fushë dhe aty kanë nisur të për
Partizani fiton kundër Teutës, Apolonia mposht Vllazninë Partizani ka arritur të fitojë përballë Teutës, në një përballje të fortë në “Niko Dovana”. Kryeqytetasit kanë mundu
Skëndërbeu mposht Apoloninë, +3 pikë nga Kukësi Skëndërbeu ka arritur të fitojë vetëm në minutat e fundit të takimit, falë një goli të Sefës kundër Apolonisë. Në kët
Apolonia mposht Flamurtarin, fiton edhe Teuta Apolonia ka mposhtur në "Loni Papuçiu" Flamurtarin me rezultatin 2-1 falë golave të Ribaj dhe Fili në minutat 13 dhe 87.
Polonia shënon 5 vjetorin e humbjes së presidentit Polonia shënon sot përvjetorin e humbjes së presidentit të saj. Në avionin e rrëzuar në 10 prill të vitit 2010, afër qyt
Incidenti me flamurin, Apolonia largon dy serbë (VIDEO) Vilson Cakoviç dhe Dorde Dordeviç nuk do të jenë më pjesë e Apolonisë. Portieri dhe mesfushori serb janë larguar nga klu
"Euro 2016", ja sfidat e ditës së sotme Përveç Shqipërisë-Armeni, sot luhen edhe ndeshje të tjera të vlefshme për eleminatoret e "France 2016". Duke filluar nga
Apolonia, pezullim pa afat për portierin serb (VIDEO) Vilson Cakoviç pezullohet pa afat për gjestin ndaj Flamurit kuqezi. Klubi i Apolonisë ka dalë me një kominkatë për shtyp
Polonia, në zemër të lojës diplomatike evropiane Oliver de France - Studiues në Institutin e Marrëdhënieve Ndërkombëtare Strategjike, Francë … Duhet në mënyrë
Apolonia nuk e përjashton portierin serb (VIDEO) Është përfolur shumë për një përjashtim të serbit Vilson Cakoviç nga klubi i Apolonisë, por tani nuk ka më vend për alud
Portierin e Apolonisë e bëjnë "hero" në Serbi (VIDEO) Në Shqipëri kërkoi falje duke thënë se nuk kishte ndërmend të fyente njeri, por në Serbi është portieri serb i Apolonisë
Portieri serb i Apolonisë: Nuk e pashë që ishte flamur shqiptar (VIDEO) Një incident i pashembullt ka ndodhur sot gjatë ndeshjes Apolonia - Tirana, ku në minutën e 23 të ndeshjes një tifoz ka
Tirana mposht Apoloninë, ja incidenti me portierin serb (VIDEO) Tirana mposht në transfertë 0-2 Apoloninë, në një ndeshje ku nuk ka munguar tensioni. Në momentin e ekzekutimit të penal
Tifozi me flamur shqiptar, tërbohet portieri serb i Apolonisë (FOTO LAJM) Tirana është duke fituar në "Loni Papuçiu" përballë Apolonisë me rezultatin 0-1, por para gjuajtjes së penalltisë një ti
Laçi mposht Elbasanin, Apolonia fitore shprese ndaj Teutës, 5 fitore radhazi dhe 23 pikë të grumbulluara në 9 ndeshjet e fundit, është Laci skuadra e momentit në kategorinë Superio
Kukësi ndalet në Fier, fiton Skënderbeu Fierakët e nisin ndeshjen të transformuar nga ata që jemi mësuar t’i shohim deri tani dhe fillojnë mënjëherë sulmet e nj
Destinacione që nuk duhen humbur (FOTO LAJM) Shpesh pamje të ndryshme na bëjnë të dyshmojmë për ekzistencën e tyre. Herë pas here ne bëhemi kuriozë për ekzistencën e
Kupa e Shqipërisë: Fitojnë Kukësi e Partizani, Apolonia ndal Tiranën Rikthehet Kupa e Shqipërisë, kompeticioni i dytë më i rëndësishëm në Shqipëri. Në orën 14.00 janë luajtur tre takimet çe