999 rezultate për

olta

Olta Gixhari në qiellin e 7-të: Zbulon emrin e djalit dhe i kushton fjalët romantike partnerit Aktorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Olta Gixhari, është bërë mbrëmjen e djeshme nënë për herë të parë. Ajo ka
Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, Olta Gixhari nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Olta Gixhari është bërë nënë për herë të parë mbrëmjen e djeshme! Aktorja ka postuar në Instastory një fotografi me t
Pritjes së ëmbël i vjen fundi, Olta Gixhari bëhet nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe Olta Gixhari po shijon momentet e para të eksperiencës së prindërimit. Aktorja ka
Revolta e këngëtarit shqiptar në plazhet e jugut: Ky vend nuk bëhet ndonjëherë! (FOTO LAJM) Në fakt, kemi parë që edhe gjatë viteve të tjera plehërat e hedhura vend e pa vend nga shqiptarët vijnë dhe i mbledhin t
Grekët nuk lëshojnë as pas kërkesës Xhaçkës: Mbyllet kufiri, qytetarët mbeten në rrugë Pavarësisht kërkesës së ministres Olta Xhaçka, pala greke ka vendosur që udhëtarët e bllokuar në Kakavijë të qëndrojnë n
Olta Boka pozon një muaj pasi u bë nënë Olta Boka u bë nënë për herë të parë në muajin Korrik. Këngëtarja solli në jetë një vajzë që e pagëzoi me emrin e veçant
"3 herë në natë janë pak", çfarë thotë Olta Sheta për të "dashurin" (FOTO LAJM) Ish-banorja e “Big Brother”, Olta Sheta merr shpesh herë vëmendjen e mediave rozë për shkak të fotove provokuese që post
Pasi e motra i zbuloi "sekretin", Olta Gixhari konfirmon gjininë e bebit krah partnerit (FOTO LAJM) Pasi motra e saj zbuloi pa dashur gjininë e bebushit në një intervistë për “Rudina”, aktorja Olta Gixhari vendosi t’i ko
Nënë për herë të parë, motra i zbulon gjininë e bebit Olta Gixharit (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Olta Gixhari dhe partneri i saj pritet të bëhen prindër për herë të parë shumë shpejt. Megjithatë Olta
72 orë nënë, Olta Boka ndan emocionet më të bukura (FOTO LAJM) Vetëm dy ditë më parë, Olta Boka dhe Ivi Rrokaj u bënë prindër për herë të parë! Këngëtarja solli në jetë një vajzë q
Olta Boka bëhet nënë për herë të parë, emri i veçantë i vogëlushes (FOTO LAJM) Olta Boka është bërë ditën e sotme nënë për herë të parë. Lajmin e ka dhënë vetë këngëtarja ku mes emocionesh shkruan
Kanceri i merr jetën bashkëshortes së John Travolta (FOTO LAJM) Bashkëshortja e aktorit, John Travolta, Kelly Preston e ka humbur betejën me kancerin në gji dhe ka ndërruar jetë në mos
"Ditëlindja më speciale", partneri i bën surprizën romantike Olta Gixharit (FOTO LAJM) Ditëlindja e 34 e ka gjetur Olta Gixharin më bukur se kurrë, jashë Shqipërisë me partnerin dhe shtatzënë. Pas fotove
"Pushimet e fundit çift", Olta Gixhari zbulon kur do të vij në jetë bebi (FOTO LAJM) Në muajin maj Olta Gixhari konfirmoi lajmin e bukur se do të bëhet nënë për herë të parë. Ajo po qëndron në Spanjë me
Më fotot më speciale të shtatzanisë, Olta Boka ka diçka për t'i thënë princesësh së saj (FOTO LAJM) Që prej momentit kur ndau lajmin e shtatzënisë, Olta Boka ka ndarë momente të ndryshme gjatë pritjes së ëmbël. Së fu
Publikon fotot pas shtatzanisë, Olta Gixhari për Jonida Vokshin: Nuk e lam kështu (FOTO LAJM) Jonida Vokhi dhe Besnik Krapi u bënë prindër të vogëlushës Emi vetëm 2 javë më parë. Por shumë shpejt pas lindjes Jo
Olta Boka zbulon sekretin e Festivalit të RTSH: Triumfi rritej brenda meje (FOTO&VIDEO) Pak ditë më parë Olta Boka surprizoi ndjekësit me lajmin se do të bëhej nënë për herë të parë. Ajo dhe partneri, Ivi
Olta Gixhari qenka me fat, aktorja zbulon si e ndihmon partneri gjatë shtatzanisë (FOTO LAJM) Pasi konfirmoi se është karantinuar me të dashurin në Spanjë, lajmi për shtatzanëninë e Olta Gixharit mori dhenë. Që
Më në fund, Olta Boka konfirmon shtatzaninë dhe zbulon bashkëshortin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Olta Boka ka zbuluar me një foto të vetme se është në pritje të ëmbël prej 9-muajsh tanimë. Ajo ka
Rama e la në hije, Voltana Ademi i shkruan letër publike: Po veproni barbarisht! Shembjet e bëra nga IKMT në Velipojë kanë shkaktuar shumë zhurmë dhe akuza të ndërsjellta. Ditën e sotme, kryetarja e Sh