999 rezultate për

lulzim

Një ditë pas protestës, reagon Basha: Shqiptarët janë të etur për ndryshim (VIDEO) Lulzim Basha, daljen e tij publike për ditën e sotme e ka zgjedhur në një mënyrë shumë ndryshe. Ai ka postuar video të p
I buzëqeshur Basha nga Kavaja përfundon në Elbasan (FOTO LAJM) Nuk ishte vetëm Kavaja, qyteti ku u ndal ditën e sotme kryedemokrati Lulzim Basha. Në fakt ai ka bërë një tur përgjatë b
Xhelal Mziu i vendosur për të mos e liruar zyrën Xhelal Mziu mbetet i vendosur për të mos liruar zyrën e bashkisë së Kamzës, në të cilën është shpallur fitues në zgjedhj
Jozefina Topalli "shfryn" ndaj Bashës: I dhe Edi Ramës çdo gjë Ish-kryetarja e Kuvenbdit Jozefina Topalli përmes një statusi në Facebook ka sulmuar kryedemokratin Lulzim Basha të cili
Lulzim Basha pas pak komunikim me qytetarët Kreu i PD-së Lulzim Basha do të ketë një komunikim me qytetarët nga selia e Partisë Demokratike. Njoftimi është dhënë
Kryemadhi takim me Lulzim Bashën në selinë e PD-së Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi sapo ka mbërritur në selinë e Partisë Demokratike. Ajo është duke zhvilluar një t
Balla nxjerr videon e Bashës në plazh, lideri demokrat gjendet në zyrë (VIDEO) Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka ‘zbuluar’ vendndodhjen e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Bash
Lulzim Basha komunikim urgjent nga selia e PD Pas pak minutash, kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të dalë para shqiptarëve në një konferencë për shtyp nga se
Olta Xhaçka gati të padisë Lulzim Bashën Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka reaguar ndaj deklaratave të Lulzim Bashës dhe Xhemal Gjunkshit, sipas të cilëvë aj
Pas Ramës, Meta fton dhe Lulzim Bashën Në një lëvizje të koordinuar, Presidenti i Republikës Ilir Meta ka dërguar dy ftesa për takim mbrëmjen e sotme. Teksa
Basha komunikim të jashtëzakonshëm me qytetarët Pas pak minutash, kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të dalë para shqiptarëve në një konferencë për shtyp nga se
Zv/ambasadorja amerikane me urgjencë në zyrën e Bashës Zv.ambasadorja amerikane, Leyla Moses-Ones pritet që në orën 10:00 të zhvillojë një takim me kreu e PD-së Lulzim Basha.
A u kërcënua me jetë Lulzim Basha? Flet për herë të parë Lleshaj Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka treguar hapur se çfarë mesazhi i ka dërguar kreut të opozitës, Lulzim Basha me a
Vendimi i Kolegjit, reagon Basha: Vendim i parapërgatitur Lideri i opozitës Lulzim Basha në një deklaratë për mediat nga selia blu është shprehur se sot edhe Kolegji Zgjedhor u b
Lulzim Basha mbledh kryesinë dhe aleatët menjëherë pas protestës, çfarë do ndodhë? Partia Demokratike do të vijojë me protesta deri në datën 30 qershor. Sipas informacioneve mësohet se opozitarët çdo
Tayota Yaris, Krimet e Rënda japin OK: Të merret në pyetje Basha Gjyqtari Luan Hasneziri ka pranuar kërkesën e Prokurorisë për të marrë në pyetje kryetarin e PD-së Lulzim Basha, për llo
Shëmbim zjarri në Durrës, plagoset miku i Lulzim Berishës (VIDEO) Një person ka mbetur i plagosur, pasi është qëlluar me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur këtë mesdite në afërsi të Autostr
Lulzim Basha i drejtohet Spitalit Ushtarak Kryetari i PD Lulzim Basha në spitalin ushtarak Basha po i bën një vizitë të plagosurit në Burrel, i sjellë me heliko
"Mother Jones" dhe skandali i 675 mijë dollarëve Gjithçka nisi përtej oqeanit. Aty ku mediat amerikane sjellin të dhëna se Lulzim Basha ka paguar për takimin me kreun
LAJM I FUNDIT/ Prokuroria e Tiranës urdhër për shoqërimin me forcë të Bashës Pas deklaratës së Partisë Demokratikë se, kreut të tyre Lulzim Bashës i kishte shkuar urdhri për tu shoqëruar në prokuro