999 rezultate për

leviznin

Lëviznin me pasaporta false, arrestohen 2 turq në Rinas (VIDEO) Policia Kufitare ka arrestuar në flagrancë dy shtetas turq S.S 39 vjecc dhe H.C. 41 vjecc të cilët po udhëtonin në Kana
Emrat e viktimave të aksidentit fatal në Tiranë, po lëviznin me 110 km në orë (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë është regjistruar në orën 02:10 minuta të mëngjesit të sotëm, në aksin rrugor Elbasan-Tiranë me pas
Të super kërkuarit Çala dhe Murataj lëviznin lirshëm me familjet në Tiranë Rrëfimi i Alkond Bengasit, tashmë bashkëpunëtor i drejtësisë kanë nxjerrë edhe njëherë në pah mungesën e theksuar të pre
Lëviznin dhe qëllonin me armë zjarri, policia kap dy "të fortët" në Shkodër (VIDEO) Një 30 vjeçar është arrestuar në flagrancë në qytetin e Shkodrës pasi lëvizte me armë në makinë. Nderkohë që në Malësinë
Lëviznin pa frikë fare me drogë në makinë, arrestohen 3 shqiptarët Tre persona janë arrestuar nga policia pasi janë kapur teksa transportonin drogë me makinë. Ka qenë kontrolli në mjet
Zhurmë gjithë natën, lëviznin mobiliet: Prezantuesja rrëfen aferën sek*uale të Wandës me Maradonën Çfarë kanë të përbashkët Wanda Nara dhe Maradona? Janë të dy argjentinas dhe e duan të dy futbollin dhe kombëtaren e tyr
Lëviznin nëpër rrugë me furgonin plot me drogë, arrestohen shqiptarët (VIDEO) Dy shqiptarë janë arrestuar në Itali pasi janë kapur në flagrancë nga autoritetet me një furgon plot me drogë. 190 ki
Lëviznin nëpër qytet me makina të vjedhura, si e pësuan dy të rinjtë Duket se përvecse i vidhnin automjetet dy të rinj edhe qarkullonin lirshëm me to nëpër qytet. Dy të rinjtë janë proce
Pronarët më të çuditshëm dhe kokëfortë që refuzuan të lëviznin (FOTO LAJM) Këta pronatë të shtëpive refuzuan të shesin pronën e tyre. Shitja e një shtëpie është një vendim i vështirë. Ka shumë q
Rama: Në diktaturë kosovarët lëviznin lirshëm ndërsa sot të ngujuar Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka përsëritur për të katërtin vit radhazi në pritjen e fundvitit me ambasadorë e pë
Pa letra por lëviznin si pa të keq, si u arrestuan pak pas vjedhjes 3 shqiptarët 3 shqiparë kanë përfunduar në pranga pak pasi kanë vjedhur një apartament në Itali. Ata kanë rënë në sy të policisë l
Mesazhet mes Habiljave, si merreshin vesh kur lëviznin drejt Shqipërisë Përvec përgjimeve në makinën e Habilajve, janë zbuluar edhe mesazhe telefonike mes anëtarëve të bandës. Para se pjes
Lëviznin me armë e Audi A8 të blinduar, kush janë “boss-at” e Tiranës Policia ka vënë në pranga dy shtetas të cilët qarkullonin me armë zjarri i llojit pistoletë. Më datë 25.08.2017, Spe
Lëviznin me armë në brez, arrestohen dy të “fortët” e Vlorës Policia ka vënë në pranga dy të rinj në Vlorë. Burime zyrtare bëjnë me dije se rreth orës 03:20, në lagjen "Ujë i Ftohtë
Lëviznin me armë në brez, arrestohen dy "të fortët" nga Shkodra Policia ka vënë në pranga dy shkodranë pasi u kapën me 2 armë pa leje, e llojit “Pistoleta”. Nga shtrukturat e Drejto
Lëviznin me eskortë, shkatërrohet banda e drogës në Përmet Një tjetër operacion antidrogë është përfunduar me sukses në Përmet. Policia bën me dije se janë kapur dhe sekuestruar 8
Taksistët e Mançesterit punuan falas për të ardhur në ndihmë të viktimave të sulmit terrorist AJ Singh është një ndër shumë taksistë që sapo ka dëgjuar për shpërthimin në “Manchester Arena”, në koncertin e Ariana G
Arretohet 3 shtetas në Korçë, lëviznin me 12 kg drogë Policia e Korçës ka vënë në pranga 3 shtetas pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike, kanabis sativa. Mësohe
Lëviznin me automatik poshtë xhupit, arrestohen dy të rinj në Tiranë Dy persona u arrestuan kuadër të operacionit të koduar “Prita”, pasi lëviznin me automatik. Shërbimet e Komisariatit
Qëllonin në ajër me kallashnikovë, arrestohen në flagrancë 4 persona Policia e Mirditës ka arrestuar në flagrancë 4 persona pasi ata lëviznin me armë pa leje dhe gjuanin në ajër me automati