999 rezultate për

kamer

"Pamjet me politikanët në kamera mund të rikthehen", reagon gazetari që intervistoi Nuhun Gazetari Basir Çollaku, i cili intervistoi nënkomisar Emiljano Nuhun, në një intervistë për televizionin Fax, ndër të tj
Showmani Thaçi mori edhe kamera kur lundroi në Ujman Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi e ka imituar Vladimir Putinin, kur ka shkuar në Ujman dhe ka marrë me vete një kamera
Iphone më i ri sjell opsionin që të gjithë e duan në kameran e tyre Selfie së fundmi është kthyer në footgrafinë më të rëndësishme. Prandaj kur në gjeneratën e re të iPhone-ve kamera e
Kamerat kapin një vjedhje spektakolare në Lipjan (VIDEO) Një vjedhje ka ndodhur dje në qytetin e Lipjanit. Grabitja në një market në Lipjan është filmuar edhe nga kamerat e s
Kamerat kapin kafshë të rralla në Librazhd (FOTO LAJM) Ministria e Turizimit dhe Mjedisit ka shpërndarë disa momente nga bota e faunës së egër ku kamerat kurth kanë fiksuar di
E kapën kamerat, si u "peshkua" avokatja duke i dhënë para prokurorit Një avokate ka rënë sot në pranga, pasi dyshohet se ka kryer veprën penale të korrupsionit. Sipas informacioneve e ar
Kur loja bëhet e mërzitshme! Ky kameraman meriton Topin e Artë (VIDEO) Gjatë Botërorit FIFA vendosi një rregull që kameramanët që filmonin ndeshjet të mos fokusoheshin tek vajzat e bukura në
E moshuara serbe ekzekuton burrin me armë, çdo gjë filmohet nga kamerat e sigurisë (FOTO LAJM) Një grua e moshës 70 vjeçare, Stojanka Coka Stojanovic , ka ekzekutuar për vdekje një burrë në një lagje të Beogradit, d
Makina fluturon në ajër, kamerat filmojnë skenën e rrezikshme (VIDEO) Një makinë është filmuar teksa ecte me shpëjtësi të çmendur në mes të rrugës. Ajo shihet teksa lfuturon në ajër dhe p
Me antiplumb dhe automatik niset të vrasë fqinjin, mposhtet nga kamerat (VIDEO) Një burrë në Florida i cili ishte shfaqur para derës së fqinjit i veshur me jelek antiplumb dhe me pushkë automatike në
Përshëndeti kamerën e Google Street, djali bëhet "mollë sherri" në rrjet Duhet thënë se kudo rreth botës makina e “Google Street View” ka fotografuar momente nga më qesharaket, të cuditshmet dh
Lanë kamerën në pyll për të filmuar kafshët, gjahtarët tmerrohen nga pamjet Imazhi i një vajzë të vogël fantazmë të filmuar në një pyll të New York-ut ka tmerruar banorët e zonës. Kamera u vend
5 kamera të pasme, ky është telefoni më unik në botë Ajo që HMD ka përgatitur me telefonin e ardhshëm Nokia mund tu duket e pabesueshme. Një imazh i publikuar ditën e so
Macroni dhe kryeministri danez hipin në biçikleta ndërsa kamera i filmon (VIDEO) Sa herë që mendojmë për politikanët, nuk kanë se si të mos na dalin para syve xhipat me xhama të zi. Megjithatë, kjo
Është aq tapë sa çoi kalin për t'i hedhur naftë (VIDEO) Ky burrë e çoi kalin e tij në një pikë karburanti, për ta mbushur atë me karburant. E gjithë ngjarja ndodhi në Quincy
Kamera e Google Street fikson ngjarjen e pazakontë në rrugët e Tiranës Duket sikur në fakt Shqipëria është vërtet një vend cudirash dhe gjërat shpesh dalin nga kontrolli. Ama duhet thënë s
Me arançata dhe kamërdare, si bënin plazh shqiptarët në 1984 (FOTO LAJM) Është viti 1984 dhe Shqipëria ishte në kulmin e krizës së saj sa i përket furnizmit me mallra, por edhe kulturore, socia
Kamerat kapin momentin kur një i ri qëllon me armë policinë (VIDEO) Kamerat e sigurisë kanë xhiruar momentet kur një i ri hap zjarr me pistoletë ndaj një grupi policësh përpara Ambasadës s
I fshehu me duar, por kamerat kapin "asetet" e Kimit (FOTO LAJM) Edhe pse u përpoq që kamerave t'i shmange pjesët më intime të saj, copa që kishte veshur nuk ia lejoi atë. Kështu, Ki
E pabesueshme/ Filmohet me kamer një tornado zjarri (VIDEO) Zjarrfikësit në Britaninë e Madhe kapën pamjet e jashtëzakonshme të një tornadoje jashtëzakonisht të rrallë të zjarrit,