999 rezultate për

gjoka

Gjoka: Sot nuk patëm fat Trajneri i Kukësi Ernest Gjoka foli në “gol pas goli” pas barazimit pa gola në ndeshjen ndaj Teutës. Titulli- "Sipas
Gjoka: Deri tani jemi në rrugën e mbarë Kukësi fitoi 2-1 ndaj Skënderbeut në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë. Kualifikimi mbetet për t'u zgj
Gjoka: Shfrytëzuam shanset që krijuam Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka ka rrëfyer pas fitores 0-2 ndaj Tiranës, ato që ishin pikat e forta të verilindorëve, d
Gjoka rrëfen para gjykatës si e sulmuan me thikë në Shkodër Ernest Gjokës i është dashur të paraqitet në Gjykatën e Shkodrës ditën e sotme, në rolin e dëshmitarit dhe të prekurit,
Gjoka heq dorë nga titulli: Tani kujdes Flamurtarin Ernest Gjoka, trajneri i Kukësit, komentoi për "Gol pas Goli" humbjen ndaj Flamurtarit, që thuajse i shuan shpresat për
Gjoka debuton me fitore, Kukësi thyen Laçi Ernest Gjoka debuton me fitore në eksperiencën e tij të dytë me skuadrën e Kukësit, e të cilën është shpallur kampion në
Gjoka nis punën, zhvillon stërvitjen e parë me ekipin e Kukësit Ernest Gjoka ka zhvilluar seancën e parë stërvitore tek Kukësi, që pas emërimit të tij në krye të verilindorëve mbrëmjen
Zyrtare, Kukësi rikthen në stol trajnerin që e nxori kampion Vetëm pak orë pasi njoftoi shkarkimin e trajnerit Ramazan Ndreu, si përgjegjës për humbjen 2-1 me përmbysje ndaj Kastrio
Pak ditë pasi varrosi babain dhe xhaxhain, Astmer Bilali rikthehet në Shkodër Nën masa të rrepta sigurie, ish-kampioni i boksit, Asmer Bilali ka mbërritur sërish në Shkodër. Kujtojmë se pak ditë
Prangoset dentisti shqiptar në SHBA, për çfarë akuzohet Një shqiptar ka përfunduar në prangat e autoriteteve policore në Michigan të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, pasi aku
Serbët tentuan të digjnin flamurin e Kosovës, ky është kosovari që u konfliktua në New York Konflikti që ka ndodhur mbrëmë, për ditën e Pavarësisë së Kosovës në New York e pati zanafillën te disa të rijn serbë që
Serbët djegin flamurin në New York por reagimi i shqiptarit është mbresëlënës Disa të rinj serbë dhe një shqiptar nga Kosova janë përfshirë te dielen mbrëma në përleshje fizike në një lagje në Astor
Gjoka: Duhen zgjidhur problemet ekonomike që të kemi sukses Ernest Gjoka u përball me një situatë aspak të këndshme para sfidës me Partizanin, ku rreth 7-8 lojtarë refuzuan të zbre
EMRAT/ Kapen dy shqiptarët në Itali që hodhën një person në lumë Dy shqiptarë kanë përfunduar në prangat e karabinierëve në Venecia të Italisë, pasi qëlluan me armë për të vrarë një 25
A është “single” Renis Gjoka? Si përgjigjet ai Një nga të ftuarit në “Shiko kush LUAN” ishte edhe njëri nga trajnerët e “The Voice Kids”, Renis Gjoka. Mes shumë loj
Gjoka: Nuk arritëm dot të merrnim atë që kishim në plan Trajneri i Kamzës, Ernest Gjoka foli pas humbjes ndaj Flamurtarit u shpreh se është i mërzitur me këtë rezultat. • Sa
Gjoka: Keqardhje për këtë humbje Trajneri i Kamzës, Ernest Gjoka ka shprehur keqardhje për humbjen kundër ish-skuadrës së tij, Kukësi. • Keqardhje për
E FUNDIT / Ernest Gjoka trajner i Kamzës (FOTO LAJM) Ernest Gjoka do të jetë trajneri i ri i Kamzës. Këtë e ka njoftuar faqja zyrtare e klubit në “Facebook”. Për ish-tra
E FUNDIT/ Pelegrinët serb anulojnë vizitën në Gjakovë Pelegrinët serbë nuk do të vijnë sot në Gjakovë. Lajmin e ka konfirmuar komandanti i stacionit policor në Gjakovë, Krist
Tragjedia me 4 të vdekur dhe 11 të plagosur, midis tyre një shqiptar Një ngjarje tragjike ndodhi ditën e sotme në Jacksonville të Floridas në SHBA, ku si pasojë e të shtënave me armë në një