999 rezultate për

gazetares

Gazetares i bie të fikët në transmetim direkt (VIDEO) Një gazetare italiane ka rënë pa ndjenja teksa ndodhej në një transmetim direkt. Ajo ka humbur ndjenjat teksa po i r
Ja sesi kryetari i Bashkisë së Elbasanit i bën presion gazetares (VIDEO) Kandidati i koalicionit të majtë për një mandat të tretë, Qazim Sejdini, është filmuar teksa ushtron presion ndaj korres
Romanca Chicharito-Lucia në kulmin e saj (FOTO LAJM) Lidhja e dashurisë mes Javier Hernandez dhe gazetares Lucia Villalon tashmë është zyrtare. Reporterja e Formula 1 e konf
Zbulohen sms-të e 33 vjeçarit ndaj gazetares Jonida Shehu Pas lajmit të përcjellë më herët në lidhje me një person i cili shqetësonte gazetaren Jonida Shehu, sot janë zbardhur me
Pranga "shkrimtarit" që përndiqte gazetaren Jonida Shehu Policia e Tiranës ka vënë në pranga ditën e shtunë një 33 vjeçar, pasi akuzohej për përndjekjen e gazetares Jonida Shehu
Lamtumirë Enkelejda Skënderasi, homazhe në nderim të gazetares Në Teatrin A. Zako Çajupi janë zhvilluar në mesditë homazhet për nder të gazetares Enkelejda Skënderasi e cila humbi dje
Maradona këndon: Jam më i mirë se Pele (VIDEO) Ndërkohë që e gjitha bota pret me ankth finalen e madhe të Botërorit mes Gjermanisë dhe Argjentinës Diego Armando Marado
Burg të përjetshëm për vrasësit e gazetares ruse Një gjykatë në Moskë vendosi burgim të përjetshëm për personat që vranë në vitin 2006 të gazetaren ruse Anna Politkovska
Shtyhet seanca për vrasjen e gazetares ruse Ana Politkovskaya Seanca dëgjimore për vrasjen e gazetares investiguese Ana Politkovskaya është shtyrë për në datën 20 janar, pasi njëri n
Arrestohen dy të dyshuar për rrahjen e gazetares në Ukrainë Ministria e Brendshme e Ukrainës thotë se policia beson se në rrahjen e gazetares Tetyana Chornovil, ishin të përfshirë
Përfundon keq lidhja direkte e gazetares (VIDEO) Përfundon keq lidhja direkte e gazetares së Fox 9. Gjatë një lidhje të drejtpërdrejtë nga një shesh patinazhi në Rosevil
Gafa e gazetares: Mou i uritur për .... (VIDEO) Rikthimi i Jose Mourinhos ka tronditur jo pak tifozë të Chelsea, por kur bëhet fjala për gazetarë atëherë këtu ka një pr
Gazetarit Kezharovski i vazhdohet paraburgimi Paraburgimi i gazetarit Tomisllav Kezharovski do të vazhdojë edhe për 30 ditë. Kështu ka vendosur Gjykata penale me arsy
Mesazhe erotike dhe kërcënuese gazetares, dy vite burg 56-vjeçarit Policia e Tiranës arrestoi një ditë më parë një 56-vjeçar i cili ishte dënuar me 2 vjet burg për përndjekjen e një gazet
Gazetarët protestojnë para ambasadës greke Para ambasadës greke ditën e sotme është mbajtur një protestë e qetë nga ana e Asociacionit të gazetarëve të Maqedonisë.
RrGGK reagon ndaj keqtrajtimit të gazetares Gajtani Rrjeti i Grupeve të Grave të Kosovës (RrGGK) e ka pranuar me shqetësim të madh lajmin për keqtrajtimin e rëndë që është
Një rrjet gazetarësh nxjerr 2.5 milionë dokumente ekonomike të fshehta Më shumë se 2.5 milionë dokumente që lidhen me kompanitë offshore (investime kapitali jashtë vendit, zakonisht të mbësht
Gazetares i bie të fikët (VIDEO) Një incident i vogël ka ndodhur me këtë drejtuese emisioni në një televizion kroat. Gjatë një transmetimi direkt në stud
Maradona mbërrin në Itali (FOTO LAJM) Tifozët e Napolit janë në mëdyshje: të ndjekin skuadrën e tyre të zemrës në transfertën e Udines apo të presin në qytet
"Sherr" Vejsiu-Tiço, kush fiton fjala apo brendia? Drejtuesja e spektaklit “Më shumë dashuri" Alketa Vejsiu ka reaguar ndaj një shkrimi të gazetares Iva Tiço të botuar të