999 rezultate për

eurosh

Shitja e Kovaçiç ndihmoi arkën e Interit Shitja e Mateo Kovaçiç te Real Madrid për 35 milionë euro ishte një ndihmë e madhe për Interin në aspektin financiar. Së
Maqedonia, vendi i liderëve të pasur Një shtëpi modeste me pak mobilie, Volkswagen Buba e vitit 1987 dhe pronë tjetër me vlerë prej vetëm 2 mijë dollarësh am
10 transferimet më të dështuara në futboll (FOTO LAJM) Angel di Maria ka nënshkruar me me Paris Saint Germain për shumën e 62.6 milionë eurove, vetëm një vit pas kalimit të ti
Populli në varfëri, Gruevski ndërton seli 30 milionë euroshe (FOTO LAJM) VMRO-DPMNE festoi dje 25-vjetorin e themelimit, tashmë në njkë ndërtesë të re, e cila ka kushtuar disa dhjetëra miliona
5 yjet që kërkon Milani (FOTO LAJM) Milani nuk ndalet në merkato teksa objektivi i radhës është mesfushori i Atleticos së Madridit, Arda Turan. 28-vjecari k
Ja dy kërkesat e Benitez-it në merkato (FOTO LAJM) Trajneri i Realit të Madridit, Rafa Benitez, e ka bërë gati listën e dëshirave për merkaton e verës. Dy janë emrat më të
Ja pagat mujore të zyrtarëve të Kosovës (FOTO LAJM) Puna në institucionet dhe ndërmarrjet publike vazhdon të jetë mundësia më e mirë për ta shtuar pasurinë. Agjencia Kun
SPECIALE/ 20 blerjet më të mira për këtë sezon (FOTO GALERI) Sezoni është drejt fundit ndërkohë që portali Goal.com nuk ka humbur kohë për të nxjerrë dhe listën e 20 blerjeve më të
Skandal financiar te skuadra e Interit Gazeta italiane "Corriere della Sera" rrezikon të shkaktojë një kaos të vërtet te Interi. Pas një reportazhi të gazetarë
Ja si i shpenzon milionat Ronaldo (FOTO LAJM) Një tjetër rekord për Cristiano Ronaldon. Ylli portugez i Real Madrid, që sot do të jetë mysafir në "Juventus Stadium",
Tre ndërmarrje publike, borxh prej 12.7 mln eurosh Pjesë e listës për shlyerjen e borxhit publik duket se janë dhe kompani të njohura, të cilat për një kohë të gjatë nuk z
Realiteti po ia “masakron” ëndrrat Syriza-s Realiteti masakron ëndrrat. Ai i vret ato shpejt dhe pa mëshirë. Dhe për shkak se njerëzit kanë kujtesë të shkurtër edhe
Fitorja me Armeninë, ja shpërblimi për Kombëtaren Federata Shqiptare e Futbollit do të shpërblejë futbollistët dhe stafin e Kombëtares shqiptare për fitoren e arritur nga
Bugatti Veyron, makina 2 milionë euroshe e Benzema (VIDEO) Sulmuesi francez i Real Madrid, Karim Benzema, është paraqitur në qëndrën stërvitore "Valdebebas" paraditen e sotme me s
Reali do të blindojë Iscon, ja klauzola Isco do të jetë një prej pikave kyç për Real Madridin e së ardhmes. Me këtë ide, klubi kampion Europe, duke parë edhe in
Chelsea, ja sa do e ketë rrogën Hazard Akordi për rinovimin e kontratës së Eden Hazard me Chelsea-n deri në vitin 2020 u arrit ditën e djeshme, ashtu siç ju ke
Ja super-makina 100 mijë euroshe e Messit (FOTO LAJM) Lionel Messi ka vendosur ti dhurojë vetes një makinë luksoze, Cadillac Escalade, prodhim i vitit 2015 dhe që njihet më s
Kompania e Lushtakut akuzohet për korrupsion "Security Code", kompani në pronësi të Lulzim Lushtakut dhe Esat Tahirit, dyshohet për korrupsion në tenderin prej 6.2 m
Benzema "çmend" Liverpoolin, ja super-oferta Liverpool mendon goditjen e madhe gjatë merkatos së janarit, periudhë në të cilën tekniku Brendan Rodgers do të synojë z
PSG, super-ofertë për Antonio Conte-n Edhe pse erdhi me shumë bujë në krye të stolit të Kombëtares italiane duke u bërë një mes më të paguarve në botë, Antoni