999 rezultate për

basta

Ish-deputetja e PD në Zall-Bastar: Banorët rrezikojnë jetën për një urë! Ish-deputetja e PD Jorida Tabaku u ndal sot në Zall-Bastar ku u takua me disa banorë. Tabaku deklaroi se reshjet e shiut
Viti i Ri pritet në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta publikojnë pamjet nga festimet (VIDEO) Australia është kontineti i parë në botë që pret vitin e ri. Tashmë 2021-shi ka trokitur në anën tjetër të botës dhe pav
Krenarë me Vesa Lumën, si e mëson Lianin të mos harrojë kurrë shqip (VIDEO) Prej disa kohësh tashmë, çifti shumë i dashur për publikun shqiptar Vesa Luma dhe Big Basta, janë shpërngulur së bashku
Një vajzë me fat si Vesa, Big Basta nuk i ndal dedikimet romantike (FOTO LAJM) Vesa Luma dhe Big Basta janë një nga çiftet më simpatikë të ekranit. Ata janë prindër të një djali, por edhe pse vitet k
"Djaj qe donin të na digjnin", Big Basta flet për vështirësitë në lidhjen me Vesën (FOTO LAJM) Reperi i njohur, Big Basta ka ndarë së fundmi një moment me familjen e tij, duke treguar se ndihet i lumtur për vendimet
Bëri këngë kundër Ramës, kërcënohet reperi shqiptar Vetëm pak ditë më parë, këngëtari i njohur Big Basta ka publikuar këngën "Rama ik". Ndër të tjera, në vargje ai shpre
Vesa Luma shpërthen në lot kur flet për largimin nga Shqipëria: Ikëm për t'u ndjerë të vlerësuar Në 5-vjetorin e martesës, Vesa Luma mori një propozim të dytë nga bashkëshorti i saj, Big Basta. “Nëse do të propozoja p
Shpërthen Big Basta, publikon këngën "Rama Ik" (VIDEO) Këngëtari shqiptar Geri Xhara, i njohur me emrin e artit si Big Basta ka publikuar ditën e sotme një këngë në lidhje me
"Qëllimisht po pështyhet mbi atë vend", Big Basta i revoltuar për muzikën shqiptare Reperi Big Basta u shkëput disa vite më parë nga muzika për t’u zhvendosur në Zelandë të Re për t’i siguruar një jetesë
E tha më në fund! Noizy zbulon arsyen e sherreve me Babastars dhe situata qenka serioze Një ndër sherret më të mëdha në estradën shqiptare është ai mes grupit OTR dhe Babastars. Pas shumë thashethemeve,
"Bastardimi", Valdrin Sahiti do ta zhdukte këtë trend që e shohim çdo ditë Valdrin Sahiti është një ndër stilistët më të talentuar të trojeve shqiptare. Suksesi i tij i ka kaluar kufijtë dhe pers
Janë shkrirë akujt mes Ledrit dhe Babastars? Reperi fotografohet pranë njërit anëtarëve (FOTO LAJM) Fillimet e karrierës së tij, Ledri Vula, i pati në “Babastars” deri në 2012 kur ndau rrugët me grupin e njohur. Pas kësa
Pamje të rënda! Benzi C-Class i shkatërruar që i mori jetën 24-vjeçari në Tiranë (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në Tiranë. Bëhet fjalë për një aksident me pasojë vdékjen e një të r
Shërohet nga koronavirusi, menaxheri i "Babastars" ka disa fjalë për të thënë (FOTO LAJM) Me datë 17 Qershor menaxheri i grupit të njohur "Babastars", Dekorim Sahiti njoftoi se ishte infektuar nga Koronavirusi.
Milionat e siguruesve shkalafisin "bonus malus-in", si e bastarduan ligjin e sigurimeve Ministria e Financave dhe Ekonomisë duket se i ka dhënë fund në mënyrën më të keqe telenovelës së miratimit të një ligji
A infektoi të tjerë persona? Flet menaxheri i “Babastars” që doli pozitiv me COVID-19 Menaxheri i grupit të njohur “Babastars”, Dekorim Sahiti, bëri me dije pak ditë më parë se ka rezultuar pozitiv në anali
Infektohet me koronavirus menaxheri i grupit "Babastars" Menaxheri i grupit të njohur “Babastars”, Dekorim Sahiti, ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë vetë
Big Basta surprizon Vesa Lumën, i propozon për herë të dytë për martesë (FOTO LAJM) Vesa Luma dhe Big Basta janë prej 5 vitesh të martuar dhe prindër të një djali. Çifti tani jetojnë në Zelandën e Re, ku
Kryemadhi-Ramës: Më mirë shekspiriane se si bastardët që mohojnë fëmijët Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar pas akuzave të kryeministrit Rama, duke e cilësuar si “Ledi Makbeth që s
"Teatri ishte fëmija bastard", Rama lëshon gojën në Kuvend Kryeministri Edi Rama e ka lëshuar gojën teksa fliste për shembjen e Teatrit sot në Kuvend. “Faktikisht godina e Teat