Zhbllokohet supersfida, Liverpool në avantazh (VIDEO)

Është zhbllokuar supersfida mes Liverpoolit dhe Manchester United. Vendasit kanë realizuar me Van Dijk në minutën e 15. /albeu.com./


Shtuar 19.01.2020 16:46