Çfarë do të ndodhë me yllin e Barcelonës, përfaqësuesit e tij takohen me klubin italian

Miralem Pjanic ka qenë i lidhur me Barcelonën, por Zonja e Vjetër është dukur e gatshme të lejojë që boshnjaku të shkojë te katalanasit nëse Arthur nuk vjen në drejtim të kundërt.

Corriere Torino pretendon se një takim midis drejtorit sportiv Bianconeri, Fabio Paratici dhe përfaqësuesve të Arthur, i ka lënë të dy palët optimistë për të arritur një marrëveshje në një linjë këtë verë, përcjell lajmi.net.

Gazeta pretendon se braziliani është përgatitur për një transferim në Serie A dhe kryeson listën e dëshirave të Paratici dhe trajnerit Maurizio Sarri.


Shtuar 9.06.2020 09:07