I ekzekutuan vëllain në mes të Londrës, bëhet e gjallë Misse Beqiri

Shokoi Shqipërinë dhe Lodrën vrasja e Producentit shqiptar, Flamur Beqiri i cili akuzohej se kishte lidhje të forta me klanet e drogës.

Misse Beqiri, motra e Flamur Beqirit që u vra në Londër në një sulm me armë, është shfaqur në publik dy javë pas ngjarjes së rëndë.

I dashuri i saj Jake Hall ka thyer heshtjen dhe ka publikuar në Instagram tre foto, ku shfaqen ai, Misse Beqiri dhe vajza e tyre 2 vjeç në plazh.

“Mbani kokën lart dhe vazhdoni të buzëqeshni”, është mesazhi që ai ka ndarë në rrjetin social krahas tre fotove të publikuara.

Siç dhe duket Misse Beqiri shfaqet me një buzëqeshje të sforcuar për hir të vajzës së saj, edhe pse dhimbja është e madhe për humbjen e vëllait. /albeu.com/


Shtuar 7.01.2020 11:52