Qëllohet me armë pronari i televizionit në Shqipëri

Të shtëna me armë në Rrëshen. Mëësohet se objektiv i të shtënave ka qenë Kastriot Reçi.

Atentati ka ndodhur në qendër të qytetit dhe ai është dërguar në gjendje shumë të rëndë në spital.

Reçi është pronari i një televizioni lokal në Rrëshen dhe dy vite më parë i kanë vrarë të vëllain.

Vijon..


Shtuar 7.01.2020 10:27