Bebet e para të vitit 2020 në Shqipëri: Gëzuar me mrekullinë e jetës!

Një djalë dhe një vajzë janë bebat e parë që kanë ardhur në jetë në minutën e parë të vitit të ri 2020.

“Në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” e para ka lindur Emel, ndërsa në maternitetin “Koço Gliozheni” ka lindur i pari një djalë që gëzon shëndet të mirë!

Gëzuar me mrekullinë e jetës!”, shkruan ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.


Shtuar 1.01.2020 07:57