Shtatzania e Gigi Hadid bëri bujë, por fansat kanë dyshime: Fëmija nuk është i Zayn (FOTO LAJM)

Vetëm 24 orë pasi lajmi se Gigi dhe Zayn do të bëhen prindër për herë të parë, kanë nisur spekulimet dhe komentet e ndryshme nga ndjekësit e modeles dhe këngëtarit.

Ata nuk janë kursyer aspak teksa kanë shkruar në adresën e ish-të dashurit të Gigi-t, Tyler Cameron.

“Urime që do të bëhesh baba! Gigi është shtatzënë,” shkruante një ndjekës.

Këto reagime duket se e kanë bezdisur mjaftueshëm Cameron i cili ka vendosur t’i përgjigjet duke i shkruar: “E keni të gjithë gabim në komente. Jeni të gjithë të tmerrshëm”.

Nuk dihet ende se çfarë qëndrimi do të mbajë Gigi dhe Zayn ndaj këtyre komenteve, por momentalisht dyshja duhet të jetë duke shijuar momentin më të bukur në jetën e tyre.


Shtuar 30.04.2020 10:34