Romeo u lidh menjëherë me moderatoren, reagon e zhgënjyer Jonida Maliqi (FOTO LAJM)

Prej disa javësh, aktori i humorit, Romeo Veshaj dhe këngëtarja Jonida Maliqi nuk janë më bashkë.

Për arsye që s’janë bërë të ditura, dyshja ka vendosur të vazhdojë jetën në drejtime të ndryshme, mirëpo së fundmi po aludohet për një lidhje të re të Romeos.

Ditën e sotme në rrjet ka qarkulluar me shpejtësi lajmi se Romeo është në një lidhgje me moderatoren shqiptare, Sara Kolami.

Së fundmi, ata janë parë të shoqërohen shpesh së bashku dhe kjo ka nisur aludimet se mes tyre ka diçka më shumë se shoqëri.

Pas këtij lajmi një InstaStory i Jonida Maliqit me shumë mundësi do ju bëjë edhe ju shumë përshtypje.

“Kjo është një shenjë”, shkruan këngëtarja duke i lënë të gjithë të dyshojnë se kjo lidhet me hitorinë e saj em Romeon./albeu.com


Shtuar 18.01.2020 14:39