Tuchel e lë jasht, Cavani akoma edhe më afër Atleticos

Cavani nuk është ftuar për ndeshjen që PSG do ta zhvillojë me Lorient

Edinson Cavani është gjithnjë e më afër Atletico Madridit.

Trajneri i Paris Saint Germain, Thomas Tuchel, ka konfirmuar se sulmuesi nuk do të ftohet për ndeshjen me Lorient.

Kjo i ka hapur rrugë lojtarit që të largohet nga PSG dhe të transferohet te Atletico e Diego Simeones.


Shtuar 18.01.2020 14:49