Nga karantina, por Bora Zemani sapo publikoi fotot më të nxehta me bikini (FOTO LAJM)

Bora Zemanin për t’ju larguar sado pak mërzis së izolimit ka publikuar në Instagram disa foto me bikini ne 2019.

Moderatorja duket shumë tërheqëse në bikinit e zeza të cilat i ka veshur me atlete dhe kapele.

“Dita e fundit në plazh, 27/10/2019”, shkruan Bora krah fotos e cila është pëlqyr me mijëra herë dhe sigurisht ka marrë komente nga më të ndryshmet./albeu.com/


Shtuar 7.04.2020 13:28