“Le ta themi publikisht”, urimi epik i Turjan Hyskos në 3 vjetorin e martesës (FOTO LAJM)

Sot 3 vite të maruar, por shumë vite të dashuruar, Orina Huta dhe Turjan Hyskojanë ndër çiftet më të dashur shqiptar dhe dasma e tyre do të mbahet mend gjatë.

Pikëriht me fotot nga dita e martesës Turi ka vendosur të bëjë urimin e përvjetorit disi komik, por plot fjalë dashurie dhe të ndjera.

“27/07/2017, Ja pra @orindahuta ka ardhur koha që mos ta mbajmë më sekret! Le ta themi publikisht qe ne të dy kemi 3 vite martuar… 😍😍😍 Gezuar shpirt!
Per 97 vitet e tjera mbaj përgjegjesi qe do të dua, pastaj nuk i dihet jetes!😂 Ka qenë nje dite magjike sepse kishte shume dashuri brenda, sepse ishte dhe do mbetet dita jone! Te dua”, shkruan Turjani./albeu.com/


Shtuar 27.07.2020 08:56