Kërcimi i çiftit dhe lotët e Ledionit, Sara publikon pamjet nga dasma madhështore (VIDEO)

Duhet thënë se Sara Hoxha dhe Ledioni patën dasmën më intime të mundshme, dhe asnjë pamje nuk doli deri vonë.

Por ishte vetë nusja ajo e cila filloi të zbulonte pak nga pak detaje nga dasma e bujshme.

Edhe së fundi Sara ka ndarë me ndjekësit disa video shumë personale nga dasma e saj.

Që nga lotët e Ledionit e deri të kërcimi i çiftit, me shumë mundësi këto detaje ngjallin interes të shqiptarët./albeu.com/


Shtuar 22.06.2020 09:09