Jo vetëm Alban Skënderaj, Fero romantiku surprizoi Arbenitën siç nuk e prisnit (VIDEO)

Fero dhe Arbenita janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar të shoëbizit, të cilët ndonëse janë përfolur shpesh për ndarje, kanë treguar se janë shumë të dashuruar.

Si pothuajse të gjithë çiftet dhe dyshja kanë festuar sot ditën e të dashuruarve.

Fero e ka suprizuar partneren me një buqetë të madhe me lule dhe tollumbace me ngjyra. Vetë Arbenita e ka zbuluar dhuratën në Instastory dhe duket shumë e lumtur për gjestin e ëmbël.


Shtuar 15.02.2020 08:24