Ilda Bejleri ndryshon look, si ju pëlqen më shumë moderatorja (FOTO LAJM)

Ardhja e verës dhe përfundimi i masave të izolimit ka bërë që shumë personazhe të njohur t’i drejtohen qendrave estetike për të ndryshuar ‘look-un’ e tyre. Kështu ka ndodhur edhe me moderatoren e njohur, Ilda Bejleri.

Ajo ka publikuar një foto pranë Olti Currit dhe ajo çka bie në sy janë flokët e errët dhe të shkurtuar të Ildës.

Duket se ngjyrat e çelura i janë mërzitur moderatores, megjithatë duhet thënë se edhe ky ‘look’ i shkon shumë.


Shtuar 12.06.2020 06:19