I ngacmuan Arbenitën direkt pas ndarjes, Fero paralajmëron artistët shqiptarë (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme në një rrëfim eksluziv për emisionin ‘Mirage’ reperi i njohur Fero ka folur për lidhjen me Arbenitën. Ai ka treguar se janë njohur në rrjete sociale dhe janë takuar në Shkup për herë të parë.

Duke qenë se pak kohë më parë, ai deklaroi se janë ndarë, gjatë intervistës ka treguar se shumë artistë i janë “sulur” modeles duke e ngacmuar me mesazhe. Mirëpo Fero i ka lexuar të gjitha dhe i ka paralajmëruar publikisht.

“Ju artistat, kur keni menduar se u nda Fero, e kam pasur unë Instagram-in e Arbenitës! Mos me Feron se s’bën”, është shprehur ai.


Shtuar 2.01.2020 14:06