“I kam bezdi”, Françeska Jaçe shkon në emision pa të brendshme (VIDEO)

Ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe duket se nuk i ka qejf véshmbáthjet. E ftuar në emisionin special të “Shiko Kush Luan”, Jaçe ka zbuluar padashje se nuk kishte veshur të bréndshme. Ishte Florian Binaj, që pyeti vajzat e ftuara në një moment ‘delikat’ se çfarë ngjyre i kishin të bréndshmet.

Aurela Hoxha, Sara Kolami, Adrola Dushi e Agnesa Vuthaj qeshën, ndërsa vetë Françeska pohoi tha se nuk kishte veshur asgjë.

Vajzat: “Bezhë, nudë”…

Fifi: Françeska nuk ka veshur asgjë.

Françeska: Jo.

Luana: Do e mbyllim?

Florian Binaj: Jemi me një palë mbathje mangut.

Fifi: Bravo.

Françeska: I kam bezdi mbathjet.

Luana: Ca ke bezdi ti mi? Edhe mbathjet dhe sutjénat?

Françeska: Te dyja

Luana: Rrike lak*riq ti mi…

Françeska: Të premtoj që do i vesh herën tjetër…


Shtuar 2.01.2020 13:46