I dogji makinat babait të të dashurit, kjo është e dashura e Kastro Zizos

Kastro Zizo deklaroi publikisht se do të bëhej baba i një fëmije.

E dashura e tij është shtatzënë dhe do të bëjë Kastron për herë të tretë prind.

Por kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën moderatorit dhe këngëtarit?

Bëhet fjalë për një vajzë 23-vjecare e cila u bë e famshme pasi i vuri flakën 4 makinave të babait të të dashurit të saj shkruan albeu.com.

Desara Mançellari u kap nga kamerat e sigurisë në momentin që i kishte spërkatur makinat me benzinë dhe më pas u vuri flakën, duket në shenjë hakmarrjeje. /albeu.com/


Shtuar 16.01.2020 15:27