Guximtare si Diellza Kolgeci, del me bikini në mes të dëborës (FOTO LAJM)

Temperaturat e këtyre ditëve janë ulur shumë dhe zona të ndryshme janë mbuluar edhe nga dëbora.

Teksa të gjithë mundohemi të vishemi sa më trashë dhe të rrimë sa më ngrohtë, ish-missi, Diellza Kolgeci, ka bërë të kundërtën.

Ajo ka “sfiduar” temperaturat me minus, duke dalë me bikini në mes të dëborës.

Vetë Diellza i ka ndarë fotot në llogarinë e saj në Snapchat.

Përveç faktit që ka pozuar me bikini dhe madje është ulur në dëborë, na bën përshtypje trupi shumë i tonifikuar i Diellzës, e cila në prill të vitit që lamë pas u bë nënë për herë të parë.


Shtuar 6.01.2020 14:12