Thanë se do jetojnë si njerëz të thjeshtë, del fotoja nga rezidenca luksoze e Meghan dhe Harryt

Pasi morën “bekimin” e mbretëreshës, e cila aprovoi vendimin e bujshëm për të lënë detyrat mbretërore, Meghan dhe Harry kanë nisur të jetojnë ditët e para si njerëz të thjeshtë.

Ose të paktën, janë drejt asaj rruge shkruan albeu.com.

Në mediat britanike janë bërë publike fotografitë e rezidencës së ciftit dhe e vetmja gjë që nuk duket është ajo që Meghan dhe Harry kanë thënë: Me këmbë në tokë.

Shtëpia është gjigante, me kopësht madhështor, me roje dhe shërbyese dhe një pishinë personale.

Kaq ka mjaftuar që rrjeti të shpërthejë në kritika. /albeu.com/


Shtuar 21.05.2020 10:06