”Mami nuk dua që ti të vdesësh”, vritet para vajzës 32 vjeçarja (FOTO LAJM)

Një 32-vjeçare është vrarë tragjikisht brenda shtëpiseë e saj në Wigan, Greater Manchester, teksa aty ndodhej dhe vajza e saj.

Nëna u gjet me shenja thike në trup, ndërsa mediat e huaja shkruajnë se vajza e saj ka parë momentin e dhimbshëm kur e ëma ndërroi jetë.

Raportohet se ajo ka bëritur: “Mami, nuk dua që t’i të vdesësh”. Një burrë është arrestuar si I dyshuar për vrasjen me thike të gruas.


Shtuar 21.05.2020 10:03