Si koronavirusi po vret çdo ditë, publikohet filmi i parë i një djaloshi të infektuar (VIDEO)

Koronavirusi i rrezikshëm në Kinë, i cili po përhapet edhe në shtete të tjera, ka shënuar deri tani 106 humbje jetësh dhe 2823 raste të konfirmuara infeksioni.

Për virusin që ka panikosur botën, aktori dhe regjisori Blake Ridder, ka realizuar një film me metrazh të shkurtër.

Ai luan rolin e Steven, një djalosh i cili u infektua me koronavirusin gjatë vizitës së familjarëve të tij në Kinë, pasi jetonte në Shtetet e Bashkuara.

Ai filmon veten çdo ditë, duke treguar hap pas habi si përkeqësohej gjendja e tij, deri në momentin që virusi i mori jetën.

Për më tepër, ndiqni filmin me metrazh të shkurtër.


Shtuar 28.01.2020 07:26