Milani refuzon ofertën e Tottenham për Piatek

Polaku, Piatek nuk po gjen hapësirat e dëshiruara te Milani pas ardhjes së Ibrahimovic.

Sulmuesi e ka shfaqur hapur dëshirën për tu larguar nga kuqezinjtë dhe skuadra më e interesuar për të ishte Tottenham, i cili pas dëmtimit të Kane kërkon medoemos një zëvendësues.

Por “spurts” nuk janë gai të paguajnë 30 milion euro për “pistoletën”, shumë të cilën Milani e dëshiron për sulmuesin kategorikisht. /albeu.com/


Shtuar 28.01.2020 07:17