Shokët i vendosin një gjarpër në dollap, shikoni si tërbohet Neymar (VIDEO)

Pas një fillim sezoni të vështirë, Neymar Jr duket se i ka lënë pas krahëve mosmarrëveshjet me klubin e PSG-s.

Braziliani e ka fituar përsëri respektin e tifozëve të Parisit dhe tashmë ndjehet i lumtur në skuadër.

Kjo vihet re pasi dhe në dhomat e zhveshjes mbizotëron një atmosferë e mirë, ku ka vend dhe për shaka.

Siç mund ta shihni në videon e mëposhtme, Leo Paredes duke e ditur se çfarë ka më shumë frikë O’Ney vendosi që të bëjë një shaka me të.

Peredes mori një gjarpër gome dhe e futi në dollapin personal të brazilianit. Në momentin që Ney hapi dollapin dhe pa gjarprin u tremb shumë. Mirëpo Neymar e mori me sportivitet dhe në dhomat e zhveshjes filluan të qeshurat.


Shtuar 21.01.2020 22:20