“Lufta” për titullin, orari i Barcelonës dhe Realit deri në fund të sezonit

Barcelona dhe Real Madrid vazhdojnë të kenë fjalën kryesore sa i përket kampionatit të futbollit.

Dy gjigantët spanjollë vazhdojnë dominimin e kamotshëm, derisa këtë edicion kjo ‘luftë’ pritet të jetë më interesante se kurrë.

Në foton me poshtë mund të shihni orarin e plotë të të dyja skuadrave deri në përfundimin e sezonit.

C – Vendas
F – Mysafir

View this post on Instagram

Kalendari i Realit dhe Barcelonës: Kush e fiton La Ligan?

A post shared by Albeu Sport 🇦🇱 🇽🇰 🇲🇰 (@sportalbeu) on


Shtuar 15.06.2020 14:50