Basha paralajmëroi “furtunë” në politikë, Meta arratiset në Bogovë

Presidenti Meta tashmë e ka kthyer në një zakon që të publikojë fotografi nga udhëtimet e tij përreth Shqipërisë.

Dita e sotme, e cila është paralajmëruar të jetë një ditë plot debate politike dhe me vendime të rëndësishmë, nuk e ka shqetësuar Metën i cili është arratisur për në Bogovë.

Vetë Kreu i PD-së ka paralajmëruar se dot sipas tij do të merren vendime të rëndësishme.

“Në Bogovë gjithmonë është bukur”, shkruan kreu i shtetit.

Duket se presidenti sot do të pushojë dhe do të flasë nesër në konferencën e përjavshme që mban me gazetarët. /albeu.com/


Shtuar 25.06.2020 09:02