Baba i dy fëmijëve, dalin pamjet nga vendi ku u eliminua Kastriot Reçi (VIDEO)

Eliminimi i biznesmenit Kastriot Reçi ka tronditur paraditen e sotme Rrëshenin.

Këto pamje vijnë nga skena e krimit ku humbi jetën 47 vjeçari.

Reçi se është pronari i një televizioni lokal në Rrëshen dhe dy vite më parë i kanë vrarë të vëllain.Të dy vëllezërit mësohet se kanë nga dy fëmijë.


Shtuar 7.01.2020 12:01