Wow! Arbenita pozon topless nga vaska dhe i “çmend” të gjithë (FOTO LAJM)

Bukuroshja Arbenita Ismajli s’ka aspak nevojë të zhvishet për të tërhequr vëmendjen e ndjekësve në Instagram.

Por, mendoni ç’bëhet kur ajo e bën vërtetë një veprim të tillë! I gjithë rrjeti flet për të!

Vetëm pak orë më parë, Arbenita ka ndarë me fansat momente nga relaksi i saj në vaskë dhe deshi, s’deshi, doli topless dhe e djegur Internetin!

Modelja pozoi në vaskë teksa pinte një gotë verë dhe shijonte e vetme qetësinë, ndërsa poshtë syve kishte vendosur edhe një maskë për rrathët e zinj.

“Natë e vonë në Manchester”- ishin fjalët e Arbenitës krahas pozave super seksi.

Në fakt, kjo është hera e parë që shohim poza të tilla prej modeles, e cila përpiqet të tregohet shpesh e rezervuar në fotot e saj.

Mund t’i numërojmë me gishtin e një dore rastet kur Arbenita e ka bërë zemrën gur dhe ka ndarë foto hot, por kurrë topless.


Shtuar 16.07.2020 08:24