Sherr me organizatorët, Dafina Zeqiri zbulon arsyen pse anulloi koncertin (FOTO LAJM)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Dafina Zeqiri, është padyshim një ndër emrat më të suksesshëm të Shoëbizit shqiptar. Së fundmi, ajo ka anulluar koncertet që kishte planifikuar të mbante në Vjenë, duke zhgënjyer kështu fansat. Mirëpo cila është arsyeja?

Menaxheri i Dafinës përmes disa postimeve të bëra në Instagram, të cilat i ka shpërndarë dhe këngëtarja, ka bërë të ditur se koncertet janë anulluar për shkak të disa mosmarrëveshjeve që kishin hasur me organizatorët e klubeve të natës.

Shtuar 1.02.2020 08:46