Pas lajmit të shtatzanisë, Olta Gixhari publikon për herë të parë partnerin (FOTO LAJM)

Lajmi se Olta Gixhari është në pritje të ëmbël bëri bujë vetëm në pak orë, duke u pasuar nga aktorja me një foto paksa intime me pranterin.

Olta konfirmoi edhe njëherë zërat nëpërmjet kësaj foto ku është e shtrirë mbi të dashurin në bregdet:

“Mami dhe babi”, shkruan Olta krah fotos e cila është komentuar dhe uruar pa masë si nga fansat dhe nga personazhet e njohur publk./albeu.com/


Shtuar 16.05.2020 06:41