Dikur bënte namin, ku ka humbur sot e famshmja Gugu (FOTO LAJM)

Bëri bujë që me daljen e saj të parë në ekran.

Këngëtarja dhe modelja e njohur Merita Haxhia, por e njohur gjerësisht si Gugu ishte për njëfarë kohe shumë e pranishme në media.

Deklaratat se ishte biseksuale, kishte të dashur një ministër të cilit i ka djegur makinën, e bënë Gugun mjaft të famshme dhe shumë të klikuar në rrjet, shkruan albeu.com.

Këngëtarja ka publikuar edhe disa këngë të cilat në krahasim me bujën që bëri në rrjet nuk rezultuan shumë të sukseshme.

Gugu duket se kohët e fundit ka vendosur të qëndroj larg intervistave dhe televizonit, por shumë aktive në rrjete sociale./albeu.com


Shtuar 6.02.2020 11:11