Eno Bozdo jep dorëheqjen nga komisioni zgjedhor i PD

Eno Bozdo ka dhënë sot dorëheqjen nga komisioni zgjedhor i PD-së, një ditë pasi u zgjodh në mbledhjen e Këshillit Kombëtar.

Ai u zgjodh mbrëmë anëtar i këtij komisioni, ndërsa kryetar u ëmrua Jemin Gjana.

Ndërkohë, anëtarë të tjerë janë edhe Albana Vokshi, Belind Këlliçi, ALbert Avduli dhe Gjokë Vuksani./albeu.com

Shtuar 17.05.2021 12:05