Zyrtare, trajneri Howe rinovon me Newcactle: Të emocionuar për të ardhmen tonë së bashku

Eddie Howe është konfirmuar se ka rinovuar kontratën me klubin e tij të Newcastle, kontrata e të cilit nuk është specifikuar.

“Të shoh të ardhmen time të angazhuar me këtë klub është një ndjenjë e pabesueshme. Kam shijuar çdo moment këtu, duke qenë trajneri i Neëcastle më bën jashtëzakonisht krenar.

Falë lojtarëve, stafit dhe tifozëve, ky është një vend i veçantë. Shpreh mirënjohjen për pronarët e klubit. Jam i emocionuar për të ardhmen tonë së bashku”, është shprehur tekniku./h.ll/albeu.com

Shtuar 5.08.2022 16:36