Vlahovic i “shpëtoi nga duart”, Arsenali kthehet te Jovic

Arsenali kërkon një sulmues dhe pas dështimit të negociatave me Vlahovicin, Topçinjtë janë kthyer te një objekiv i vjetër.

Sipas The Sun, ekipi trajner i Mikel Artetës është interesuar për Luka Jovic, sulmuesin e Real Madridit. Isak, sulmues i Real Sociedad dhe Calvert Lewin, sulmues i Evertonit, janë me interes, por ata shihen si nënshkrime për verën.

Tani, për të mbuluar humbjen e Aubameyang, Arsenali kërkon një huazim nga sulmuesi bardhezi.  /albeu.com

Shtuar 25.01.2022 15:21