Tulant Seferi “shkund” portën

Sulmuesi kuqezi shkon në katër rrjeta në nëntë takime të luajtura në kampionatin e Emirateve të Bashkuara Arabe.

Taulant Seferi shënoi golin e katërt në nëntë ndeshje në Ligën Profesioniste të Emirateve të Bashkuara Arabe.

Skuadra e tij, Banijas luajti kundër Al Xhaziras dhe ishte në disavantazh 3-0 në sfidën në shtëpi.

Në minutën e 75’, Seferi e çoi topin në rrjetë pas një goditje këndi.

Ky ishte goli i nderit për Banijas që e humbi takimin me rezultatin 4-1.


Shtuar 3.12.2023 21:30