Theo Hernandez ribashkohet me bishën Zoe Kristofoli (FOTO LAJM)

Pas një krisjeje disamujore të marrëdhënies, Teo Hernandez dhe Zoe Kristofoli janë rikthyer përsëri bashkë.

Lajmin e ka dhënë vetë futbollisti i Milanit me anë të një publikimi në “Instagram”, ku çifti shfaqet sërish së bashku. “Po, të lumtur sepse jeta është e shkurtër”, shkruan Hernandez në postimin e tij, ndërsa modelja seksi i përgjigjet: “Të dua”.

Shtuar 18.06.2021 20:49