Simone Inzaghi me dhimbje koke, dy lojtarë dëmtohen

Testet klinike për Matteo Darmian dhe Andrea Ranocchia, janë mbajtur këtë mëngjes në Institutin Humanitas në Rozzano.

Për Darmian, u theksua një tendosje muskulore në rektusin e përparmë të kofshës së majtë. Për mbrojtësin qendror, tendosje e muskujve në aduktor brevis të kofshës së djathtë. Kushtet e dy Nerazzurrëve, bën me dije Interi, do të rivlerësohen brenda pak ditësh./h.ll/albeu.com


Shtuar 29.11.2021 13:12