Shtyhet edhe një tjetër ndeshje në Premier League

Ndeshja ndërmjet Aston Villas dhe Burnley e cila ishte programuar sot në orën 16:00, është shtyrë vetëm disa orë para nisjes.

Skuadra vendëse ka regjistruar një numër të madh të rasteve pozitive me Covid-19 brenda skuadrës.

Vetëm dueli mes Leedsit dhe Arsenalit pritet të zhvillohet në ditën e shtunë në orën 18:30. /albeu.com/


Shtuar 18.12.2021 14:17