Shtëpia e re e tifozëve madrilen siç nuk e keni parë kurrë më parë, brenda dhe jashtë (VIDEO)

Tifozët madrilen së shpejti do të kenë stadium e ri Santiago Bernabeu.

Firma amerikane Hetzel Design publikoi këtë video në të cilën mund të shihni të gjitha detajet që nuk ishin parë më parë, brenda dhe jashtë. /albeu.com/


Shtuar 22.07.2021 20:23