Shkëlqen Lukaku, Inter shpëton në fund (VIDEO)

Interi  ka fituar 1-2 ndaj Lecce.

Ishte i rikthyeri Lukaku ai që shënoi që në minutën e 2′, por vendasit barazuan sapo filloi pjesa e dytë me autor Ceesay.

Ishte Dumfries, i cili arriti të shënojë nga afërsia pas asistimit të Lautaro Martinez dhe të vulos fitoren e Interit me rezultat 2-1.


Shtuar 13.08.2022 22:44

Tags: ,