Shijoni këtë supergol nga talenti brazilian (VIDEO)

Sulmuesi i talentuar i Palmeiras, Endrick në turneun stërvitor të futbollit brazilian përballë Oeste 15-vjeçari realizoi një supergol.

Duke përfituar nga një top i humbur në buzë të zonës, Endrick ktheu shpinën dhe shënoi me një goditje me biçikletë.

Një supergol që duhet rishikuar disa herë. /albeu.com/

Shtuar 20.01.2022 18:07